O gospodarstwie

: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/pascalis/domains/pascalis.superhost.pl/public_html/agrodolina-pl/imieniny.php on line 1.
Gospodarstwo położone jest we wsi Świerczyńsko, około 20 km od Piotrkowa Trybunalskiego przy trasie krajowej nr 1. Jest to województwo łódzkie, powiat piotrkowski, gmina Rozprza.
 

Dominującą działalnością gospodarstwa jest uprawa pieczarek. W 1987 roku produkcję rozpoczął Sławomir Kołaciński. W tamtym czasie powierzchnia uprawy wynosiła 160m2. Przez 20 lat zakład był kilkukrotnie rozbudowany i modernizowany aby dostosować się do rosnących wymagań klientów. Dziś powierzchnia uprawy to 10400m2. Wszystkie hale uprawowe są wyposażone w najnowsze systemy kontroli klimatu. Od dwóch lat uprawy odbywają się na podłożu fazy 3 dzięki czemu skróciliśmy czas uprawy i gwarantujemy dostarczenie towaru przez cały rok. Stosowana przez nas technologia jest bezpieczna dla środowiska naturalnego.
 

Od 1999 roku gospodarstwo zaczęło rozszerzać swoją działalnośćWykonanie:Bart-look | Copyright © 2008 Agrodolina. All rights reserved ®